فروشگاه بی بی گاندو با تکیه بر تجربه و اطلاعات علمی و اصولی شامل؛ شناخت انواع پارچه و توانایی تشخیص مرغوبیت کالا، دانش طراحی لباس و اصول علمی و عملی الگو و برش، کارشناسی و نظارت بر اصول ضروری کیفیت دوخت، ارتباط با دنیای مد در داخل و خارج از ایران که حاصل 15 سال تجربه کاری مدیریت فروشگاه در دنیای کودک، نوجوان و خانواده می‌باشد، تصمیم دارد در این مجموعه جهت رفاه حال هم‌میهنان عزیز و ایجاد امکان دسترسی آسان، از گردهمایی برندهای برتر و با کیفیت، بروزترین کالکشن‌ها و اجناس را با ضمانت چاپ، الگو و دوخت، تجربیات و اطلاعات خود را در قالب عمل درآورده و خدمات خود را در کوتاه‌ترین زمان و بالاترین کیفیت در اختیار همراهان خود قرار دهد.
اصلی‌ترین رویکرد مجموعه بی بی گاندو اهمیت به کیفیت و زیبایی بصورت هم‌زمان است. ثبت خاطره‌ای خوش از خرید و تضمین خلق احساس رضایت‌مندی مشتری از افتخارات ماست.
فروشگاه بی بی گاندو با سال‌ها تجربه کاری در دنیای واقعی و آنالیز اطلاعات عملی، موفق به تولید آرشیوی غنی از سلایق مختلف مردم در رده‌های مختلف جامعه از لحاظ سن، جنسیت، سطح فرهنگ متفاوت در کل کشور شده است و این اطلاعات را در تمام مراحل کاری و در تمام سطوح اجرایی مد نظر قرار می‌دهد.
بی بی گاندو برآنست تا علاوه بر آن‌که حاصل زحمات سالیان خود را با شما دوستان به اشتراک می‌گذارد، با دادن اطلاعات بروز و معتبر، ایجاد امکان مقایسه کالاهای متفاوت، گستردگی قدرت انتخاب برای شما عزیزان و تضمین کیفیت کالا و خدمات، همراهی در کنار خانواده‌ها و کودکان باشد.